







Televizor LED LG 139 cm (55") 55UA73003LA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ "55UA73003LA" (timbru verde 6.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55UA73003LA
1.943,85 Lei
Fără TVA: 1.606,49 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |












