



















Televizor LED Samsung 165 cm (65") UE65U8092FUXXH, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ "UE65U8092FUXXH" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UE65U8092FUXXH
2.591,81 Lei
Fără TVA: 2.141,99 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 164 cm/ 65 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 200 x 200 mm |












