







Monitor Tesla LED, 27MC645GF, 27", FHD, greyIPS, speakers, 300 cd/m2, VESA 75x75mm "27MC645GF" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 27MC645GF
- Greutate: 5.00
771,24 Lei
Fără TVA: 637,39 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI , VGA |
| Refresh | 100 Hz |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 6 - 7 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 75 x 75 mm |









