

















Tesla Google TV DLED 65E655BUS, 165 cm, UHD, blackDVB-T/T2/C/S/S2, 250cd/m2, VESA 200x499 mm "65E655BUS" (timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 65E655BUS
3.937,08 Lei
Fără TVA: 3.253,79 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 164 cm/ 65 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 24 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | DLED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 200 x 500 mm |












