





-27 %






ThinkPad Professional 16-inch Topload G2; Dimensiuni: 410 x 80 x 300 mm; Culoare: Black; Greutate: 0.84 kg;
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X41M69795
- Greutate: 0.90kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 33.00cm x 10.00cm
269,48 Lei
370,98 Lei
Fără TVA: 222,71 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Toploader bag |
| Closure type | Zipper |
| Compatibility | ThinkPad |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 80 mm |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 300 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Plastic |
| Material reciclat: | Da |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 300 mm |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 410 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Scratch resistant, Water resistant |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Total amount of recycled materials used for making | 89% |
| Width | 410 mm |












