
-5 %
Toner HP W2031A, cyan, 2.1k, HP Color LaserJet Pro M454dn, HP Color LaserJet Pro M454dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw.
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: W2031A
- Greutate: 0.93kg
- Dimensiuni: 36.50cm x 12.50cm x 10.50cm
652,95 Lei
686,89 Lei
Fără TVA: 539,63 Lei
| Caracteristici | |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Brand compatibility | HP |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 2100 pages |
| Compatibility | HP 415 toner cartridges work with: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M454, M479 |
| Country of origin | Japan |
| Culoare toner | Cyan |
| Depth | 10.2 mm |
| Height | 123 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046351 |
| HP segment | Small medium business |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 168 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 32 pc(s) |
| OEM code | W2031A |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 123 mm |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 363 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Pallet gross height | 110 cm |
| Pallet gross length | 73 cm |
| Pallet gross weight | 164.98 g |
| Pallet gross width | 113.3 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Products per pallet | 168 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Weight | 600 g |
| Width | 363 mm |








