
-28 %
TP-LINK 3.0USB-C TO USB-A ADAPTER
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UC400
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 18.50cm x 7.50cm x 2.00cm
28,67 Lei
40,01 Lei
Fără TVA: 23,70 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable length | 0.133 m |
| Compatible operating systems | macOS Windows Linux OS Chrome OS Andriod 6.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 2 gender | Female |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 145 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 73.5 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 75 mm |
| Product colour | White |
| Tip produs: | Adaptor |
| Width | 50 mm |









