
-37 %
8-Port 10/100Mbps + 3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 1× Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case FEATURE: Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Isolati
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-SL1311P
- Greutate: 1.30kg
- Dimensiuni: 31.50cm x 24.50cm x 8.00cm
216,66 Lei
342,16 Lei
Fără TVA: 179,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Depth | 126 mm |
| Forwarding rate | 5.6544 Mpps |
| Height | 26 mm |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Jumbo frames | 16 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN-Port-Type | FastEthernet |
| LAN-Ports | 8 |
| Layer | Unmanaged |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 2000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package type | Box |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | 1-2 |
| Power consumption (max) | 77.32 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power source | AC/DC |
| Power supply included | Yes |
| Rack mounting | No |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | Yes |
| Reset button | Yes |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 7.6 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Width | 209 mm |





