


-44 %



Router wireless TP-LINK M7200
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: M7200
- Greutate: 0.30kg
- Dimensiuni: 13.50cm x 9.50cm x 5.00cm
252,04 Lei
453,40 Lei
Fără TVA: 208,30 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 3G bands supported | 900,2100 MHz |
| 3G standards | HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G bands supported | 800,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 4G standard | LTE |
| Antenna type | Internal |
| Band | Single Band |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Cables included | Micro-USB |
| Certification | CE, RoHS |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Data network | 3G, 4G |
| Depth | 56.7 mm |
| Device type | Cellular network router |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 198 mm |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Portable |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Numar antene | 1 |
| Numar porturi RJ-45 | N/A |
| Number of SIM cards | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package width | 135 mm |
| Port USB | Nu |
| Portabil | Da |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Segment | Consumer |
| SIM card type | MicroSIM |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suport SIM | Da |
| Tehnologie | WIFI 4 |
| Tip Antena | Interna |
| UMTS bands supported | 900,2100 MHz |
| USB Port | No |
| Weight | 50 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 94 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WLAN data transfer rates supported | 300 Mbit/s |





