
-37 %
Switch TP-LINK LS1005G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LS105G
- Greutate: 0.35kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 9.00cm x 13.00cm
61,30 Lei
97,76 Lei
Fără TVA: 50,66 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Depth | 98 mm |
| Forwarding rate | 7.4 Mpps |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Heat dissipation | 9.466 BTU/h |
| Height | 25 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 5 V |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Jumbo frames | 16000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN port type | Gigabit |
| LAN-Ports | 5 |
| LED indicators | Activity, LAN, Power |
| MAC address table | 2000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 128 mm |
| Package height | 92 mm |
| Package weight | 290 g |
| Package width | 125 mm |
| Packet buffer memory | 1 MB |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (max) | 2.776 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Blue |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | No |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | No |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Wall mountable | Yes |
| Width | 99.8 mm |





