
-37 %
Switch TP-Link TL-SF1024D, 24 port, 10/100Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-SF1024D
- Greutate: 2.05kg
- Dimensiuni: 40.50cm x 8.00cm x 25.00cm
237,13 Lei
379,15 Lei
Fără TVA: 195,98 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Cable types supported | Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Cables included | AC |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Copper ethernet cabling technology | 10GBASE-T, 100BASE-TX |
| Depth | 180 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Fanless | Yes |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 24 |
| Forwarding rate | 3.57 Mpps |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Heat dissipation | 10.88 BTU/h |
| Housing material | Metal |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LAN port type | FastEthernet |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2 kg |
| Package width | 250 mm |
| Packet buffer memory | 2 MB |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power connector | AC-in jack |
| Power consumption (typical) | 3.53 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| Sustainability compliance | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 4.8 Gbit/s |
| Throughput | 3.57 Mpps |
| Viteza transfer | Fast Ethernet |
| Width | 294 mm |





