
-36 %
Switch TP-Link TL-SF1024M, 24 port, 10/100Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-SF1024M
- Greutate: 0.80kg
- Dimensiuni: 30.50cm x 23.50cm x 7.50cm
189,97 Lei
298,56 Lei
Fără TVA: 157,00 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Depth | 126 mm |
| Full duplex | Yes |
| Half duplex | Yes |
| Height | 45 mm |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 9 V |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LAN port type | FastEthernet |
| LED indicators | Yes |
| MAC address auto-learning supported | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 232 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 810 g |
| Package width | 305 mm |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Supported network protocols | CSMA/CD |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 4.8 Gbit/s |
| Viteza transfer | Fast Ethernet |
| Width | 222 mm |





