-38 %
TP-Link Kit Powerline Gigabit Passthrough, HomePlug AV2,IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, Gigabit Ethernet Port, Aria de acoperire: 300M, CONTINUT PACHET 2X adaptoare powerline ethernet, viteze mari de transfer de date, de până la 1000 Mbp
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-PA7017P KIT
- Greutate: 0.60kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 13.50cm x 10.00cm
268,18 Lei
431,99 Lei
Fără TVA: 221,64 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Built-in power socket | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cantitate in pachet | 2 |
| Certification | CE |
| Culoare | Alb |
| Depth | 4.2 mm |
| Encryption button | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Harmonized System (HS) code | 85171800 |
| Height | 95 mm |
| LAN ports | 1 |
| LED indicators | LAN, PLC, Power |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum operating distance | 300 m |
| Modulation | OFDM |
| Networking standards | IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 580 g |
| Package width | 190 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Power plug | Type E / F |
| PowerLine standard | HomePlug AV2 |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Wi-Fi | No |
| Width | 58 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Wireless | Nu |





