
-38 %
TP-Link Kit POWERLINE, HomePlug AV, 500Mbps, Ultra Compact Size ,PassThrough, Green Powerline, Plug and Play, 2 bucati TL-PA4010P
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-PA4010PKIT
- Greutate: 0.65kg
- Dimensiuni: 21.50cm x 13.50cm x 10.00cm
234,89 Lei
379,15 Lei
Fără TVA: 194,12 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Built-in power socket | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cantitate in pachet | 2 |
| Certification | FCC, CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Culoare | Altele |
| Depth | 5.8 mm |
| Encryption button | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Harmonized System (HS) code | 85171800 |
| Height | 42 mm |
| LAN ports | 1 |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum data transfer rate | 600 Mbit/s |
| Maximum operating distance | 300 m |
| Modulation | OFDM |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 540 g |
| Package width | 190 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.72 W |
| Power consumption (typical) | 46 W |
| PowerLine standard | HomePlug AV |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Wi-Fi | No |
| Width | 95 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless | Nu |





