
-46 %
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT (AC867) 5GHz 2-Stream IP65 Outdoor Wi-Fi 5 Wireless Bridge with 1GbE x1 (PoE+ 15.8W), interface 1 x 10M/100M/1000Mbps Gigabit Ethernet Port (RJ45); PoE In
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BEAM BRIDGE 5 UR KIT
- Greutate: 3.63kg
- Dimensiuni: 39.00cm x 16.00cm x 29.00cm
1.007,09 Lei
1.864,46 Lei
Fără TVA: 832,30 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Antena | Externa |
| Antenna design | External |
| AP-Type | Managed |
| Band | Single - Band |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Depth | 280 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Height | 207 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED indicators | Yes |
| Maximum transfer distance | 15000 m |
| Mounting type | Pole |
| Network Time Protocol (NTP) client | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 158 °F |
| Package type | Box |
| PoE | Yes |
| Power consumption (max) | 15.8 W |
| Power source type | PoE |
| Product colour | White |
| Product type | Network bridge |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | SNMP, SSH |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Single-band (5 GHz) |
| Width | 366 mm |
| WiFi-Frequency | 5-GHz |
| WiFi-Standard | a/b/g |





