
-56 %
TP-Link SFP MODULE 1000Base-SX MMF Industrial, standard IEEE 802.3z,TCP/IP, fibra 50/125 μm or 62.5/125 μm Multi-mode, data rate 1.25 Gbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ISM311LM
- Greutate: 0.06kg
- Dimensiuni: 12.50cm x 8.50cm x 4.00cm
97,17 Lei
219,50 Lei
Fără TVA: 80,30 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Certification | FCC, CE |
| Data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Depth | 134 mm |
| Ethernet interface type | 1.25 Gigabit Ethernet |
| Fiber cable diameters supported (core/cladding) | 50/125,62.5/125 µm |
| Fiber optic connector | LC (UPC) |
| Height | 11 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.3 V |
| Interface type | SFP |
| Maximum data transfer rate | 1.25 Mbit/s |
| Maximum operating temperature | 85 °C |
| Maximum transfer distance | 550 m |
| Minimum operating temperature | -40 °C |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 85% |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Switch-CM-Type | SFP |
| Wavelength | 850 nm |
| Width | 56.4 mm |





