
-36 %
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1800 Mbit/s. Security algorithms: EAP, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP, SSH,.... Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 4.8 W
TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1800 Mbit/s. Security algorithms: EAP, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP, SSH,.... Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Powe
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: EAP603-OUTDOOR
- Greutate: 0.93kg
- Dimensiuni: 22.00cm x 7.00cm x 22.00cm
637,14 Lei
992,21 Lei
Fără TVA: 526,56 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antena | Interna & Externa |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antenna type | Internal & external |
| Antennas quantity | 4 |
| Backup function | Yes |
| Band | Dual - band |
| Bluetooth | Yes |
| Cloud-managed | Yes |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| DC voltage range | 42.5 - 57 V |
| Depth | 207.5 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Guest access | Yes |
| Height | 69.7 mm |
| Input current | 0.36 A |
| International Protection (IP) code | IP65, IP66 |
| IP address filtering | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 573 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Maximum outdoor range | 300 m |
| Mounting kit | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| Number of SSID supported | 16 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Placement | Pole, Wall |
| PoE adapter included | Yes |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Product colour | White |
| Quick start guide | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Web-based management | Yes |
| Width | 230 mm |



