
-36 %
Ventilator GENESIS OXAL 120 ARGB NEGRU 1x120mm, 1150-1450 RPM, 42-46 CFM, 1.7 mmH2O, 3pin, 12VDC
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NGF-2263
- Greutate: 0.19kg
- Dimensiuni: 16.50cm x 12.50cm x 3.00cm
35,07 Lei
55,04 Lei
Fără TVA: 28,98 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Bearing type | Sleeve bearing |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 12 cm |
| Fan connector | 3-pin |
| Fan current | 0.15 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 25 x 120 mm |
| Fan noise level (max) | 22.1 dB |
| Fan power consumption | 1.8 W |
| Fan speed (max) | 1450 RPM |
| Fan speed (min) | 1150 RPM |
| Fan static pressure | 1.7 mmH2O |
| Fan voltage | 12 V |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 50000 h |
| FAN-SIZE | 120mm |
| Illumination LED | Yes |
| LED | yes |
| Led RGB | Da |
| LED-COLOR | RGB |
| Material | Plastic |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
| Pulse-width modulation (PWM) support | No |
| Rotatie maxima pe minut: | 1500 RPM |
| Suitable location | Computer case |









