



HUB extern VERBATIM, Gigabit LAN x 1, USB 3.0 x 2, HDMI x 1 (4K), USB Type C x 1, conectare USB Type C, cablu 15 cm, max. 3A, brushed metal "49141" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 49141
- Greutate: 0.10
- Dimensiuni: 11.00cm x 10.00cm x 2.00cm
147,24 Lei
Fără TVA: 121,69 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare separata | nu |
| Alte porturi/ sloturi | HDMI 4K 30 Hz |
| Altele | 10/100/1000 Mbps (Gigabit) |
| Conectare prin | USB Type-C |
| Culoare | argintiu cu negru |
| Lungime cablu | 0.15 m |
| Lungime cablu (m) | 0.1 - 0.19 m |
| Numar porturi USB | USB 3.2 x 2 , USB Type-C x 1 |
| Retea (RJ-45) | da |
| Tip | extern |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 , USB Type-C |








