







MOUSE Verbatim GO NANO WIRELESS CAR BLUE, "49044" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 49044
68,28 Lei
Fără TVA: 56,43 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Categorie | notebook si PC |
| Culoare | negru , albastru |
| Dimensiuni | 95 x 58 x 35.45 mm |
| Greutate | 80g |
| Interfață Mouse | wireless 2.4 GHz |
| Rezoluție | 1500 - 1999 dpi |
| Rezolutie (dpi) | 1600 dpi |
| Tehnologie | optic |
| Tip | wireless |








