





MOUSE VERBATIM OPTIC MINI VOLCANIC "49023" (TIMBRU VERDE 0.18 LEI)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 49023
39,73 Lei
Fără TVA: 32,83 Lei
| Caracteristici | |
| Butoane/rotite | 3/1 |
| Categorie | notebook si PC |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni | 150 x 42 x 29 mm |
| Greutate | 44 g |
| Interfață Mouse | USB |
| Lungime cablu | 80 cm |
| Rezoluție | 1000 - 1499 dpi |
| Rezolutie (dpi) | 1000 dpi |
| Tehnologie | optic |
| Tip | cu fir |








