



-28 %




Ceas Garmin Venu 3S Pebble Gray Slate
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 010-02785-00
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 9.50cm x 7.00cm x 11.50cm
2.194,83 Lei
3.030,61 Lei
Fără TVA: 1.813,91 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accelerometer | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Autonomie (ore) | peste 120 ore |
| Band colour | Grey |
| Band material | Silicone |
| Barometric altimeter | Yes |
| Battery life | 10 day(s) |
| Battery life (GPS mode) | 21 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in distance meter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Calendar | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Colour display | Yes |
| Culoare Bratara | Gri |
| Culoare Cadran | Gri |
| Depth | 41 mm |
| Dimensiune display | Peste 2 inch |
| Display | Digital |
| Display diagonal | 3.05 cm (1.2) |
| Display diameter | 3.04 cm |
| Display resolution | 390 x 390 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Display type | Digital |
| Electronic compass | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Fitness test | Yes |
| Forma | Rotund |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS | Da |
| GPS (satellite) | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Heart rate monitor | Da |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Keypad lock | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Maximum strap length | 17.5 cm |
| Minimum strap length | 11 cm |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Music control | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Protection features | Water resistant |
| Quality of sleep | Yes |
| Recommended activity | Pilates, Running, Yoga |
| Removable strap | Yes |
| Rezoluție | 390 x 390 pixeli |
| Shape | Round |
| Sistem de operare | Android/iOS |
| Smart notifications | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Suggested gender | Unisex |
| Thermometer | Yes |
| Thickness | 1.2 cm |
| Time/distance alert | Yes |
| Timer | Yes |
| Touchscreen | Da |
| USB Port | No |
| Watch case colour | Grey |
| Watch case material | Polymer |
| Watch case size | 41 mm |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Water resistance | 5 ATM |
| Waterproof | Da |
| Weather display | Yes |
| Weight | 40 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 41 mm |
| Workout tracking | Yes |
| Wrist size range | 110 - 175 mm |











