
-5 %
ZY GS105 Bv5 unmanaged 5 port switch
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GS-105BV5-EU0101F
- Greutate: 0.25kg
- Dimensiuni: 14.00cm x 6.00cm x 9.00cm
72,90 Lei
76,64 Lei
Fără TVA: 60,25 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cloud-managed | No |
| Depth | 90 mm |
| Forwarding rate | 7.4 Mpps |
| Height | 27 mm |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LAN-Port-Type | Gigabit |
| MAC address table | 2000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Rack mounting | No |
| Stackable | No |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Traffic classification | Yes |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Web-based management | No |
| Weight | 280 g |
| Width | 132 mm |









