


-13 %



ZY NWA50AXPRO WIRELESS AP POE 2.5 GB
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NWA50AXPRO-EU0102F
- Greutate: 0.67kg
- Dimensiuni: 24.00cm x 16.00cm x 6.00cm
453,62 Lei
523,79 Lei
Fără TVA: 374,89 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ADSL | No |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenna gain level (max) | 4 dBi |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual Band |
| Compatibil Mesh | Da |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 140 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000,2500 Mbit/s |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Frequency-Band | DualBand |
| Height | 37.5 mm |
| Input current | 0.3 A |
| LED indicators | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Management protocols | SNMP |
| Maximum data transfer rate | 2400 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Mounting kit | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Numar antene | 1 |
| Numar porturi RJ-45 | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Output current | 2 A |
| Output voltage | 12 V |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 668 g |
| Package width | 240 mm |
| Placement | Ceiling |
| Port USB | Nu |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Nu |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3 |
| Segment | Business |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suport SIM | Nu |
| Tehnologie | WIFI 6 |
| Tip Antena | Interna |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB-Port | No |
| VLAN support | Yes |
| WAN-Ports | 1 |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 352 g |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Width | 140 mm |
| WiFi-Standard | ax |
| Wireless-Speed | Up to 4804Mbps |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 1 |









