
-8 %
Zyxel 1000BaseSX SFP Module, Short Range 550m, (10 PCS)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP-SX-E-ZZBD01F
- Greutate: 0.29kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 10.50cm x 4.00cm
1.543,75 Lei
1.677,99 Lei
Fără TVA: 1.275,82 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Zyxel |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Depth | 56 mm |
| Fiber optic connector | LC |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Height | 124 mm |
| Input voltage | 3.1-3.5 V |
| Interface type | SFP+ |
| Maximum current | 0.3 A |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 550 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Product colour | Steel |
| Rx power (max) | -17 dBmW |
| Rx power (min) | -3 dBmW |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Switch-CM-Type | SFP |
| Tx power (max) | -9.5 dBmW |
| Tx power (min) | 3 dBmW |
| Wavelength | 850 nm |
| Weight | 20 g |
| Width | 134 mm |









