
-8 %
Switch Zyxel GS1350-6HP-EU0101F, 5 port, 100/1000 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GS1350-6HP-EU0101F
- Greutate: 1.16kg
- Dimensiuni: 25.50cm x 24.50cm x 7.00cm
821,70 Lei
893,18 Lei
Fără TVA: 679,09 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Broadcast storm control | Yes |
| Configuring Location Settings (CLI) | Yes |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| DC input voltage | 52 - 57 V |
| Depth | 84 mm |
| DHCP features | DHCP client, DHCP relay, DHCP snooping |
| Fiber ethernet cabling technology | 1000Base-X |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Forwarding rate | 8.9 Mpps |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Heat dissipation | 245.52 BTU/h |
| Height | 26 mm |
| IGMP proxy | Yes |
| IGMP snooping | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LED indicators | Yes |
| Loop protection | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Management | Da |
| Mean time between failures (MTBF) | 2021885.87 h |
| Montare in rack | Nu |
| Multicast support | Yes |
| Number of VLANs | 256 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Packet buffer memory | 0.525 MB |
| PoE | Da |
| Port mirroring | Yes |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | 1-2 |
| Power consumption (max) | 72 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 5 |
| Power supply included | Yes |
| Queue scheduling algorithms | SPQ, WFQ, Weighted Round Robin (WRR) |
| Rate limiting | Yes |
| Security algorithms | SNMP, SNMPv3, SSH, SSL/TLS |
| SFP module slots quantity | 1 |
| SFP+ module slots quantity | 1 |
| Spanning tree protocol | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 12 Gbit/s |
| System event log | Yes |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
| Virtual LAN features | MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| Viteza transfer | Gigabit |
| VLAN support | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 410 g |
| Width | 193 mm |








