
-8 %
ZY WBE630S MU-MiMO 2x2.6G LAN PORT POE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WBE630S-EU0101F
- Greutate: 1.15kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 7.00cm x 28.50cm
2.235,88 Lei
2.430,34 Lei
Fără TVA: 1.847,84 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | Yes |
| ADSL | No |
| Antenna gain level (max) | 3.17 dBi |
| Antenna type | Internal |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Band | Tri-Band |
| Band steering | Yes |
| Compatibil Mesh | Nu |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Fast roaming | Yes |
| Frequency-Band | DualBand |
| Height | 47 mm |
| Internal RJ-45 ports quantity | 2 |
| Maximum data transfer rate | 11530 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 8646 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (6 GHz) | 11530 Mbit/s |
| Numar antene | 1 |
| Numar porturi RJ-45 | 2 |
| Package depth | 180.5 mm |
| Package height | 66 mm |
| Package weight | 1.04 kg |
| Package width | 279.5 mm |
| Placement | Desk, Table |
| Port USB | Nu |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Nu |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security algorithms | SNMP, WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Segment | Business |
| Suport SIM | Nu |
| Tehnologie | N/A |
| Tip Antena | Interna |
| USB-Port | No |
| WAN-Ports | 1 |
| Weight | 815 g |
| Width | 250 mm |
| WiFi-Standard | ac |
| Wireless-Speed | 900Mbps |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 4 |








