

-8 %


ZYXEL 100G QSFP28 1310NM TRANSCEIVERS
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: QSFP100G-LR4-ZZ0101F
- Greutate: 0.05kg
- Dimensiuni: 16.00cm x 4.50cm x 1.00cm
2.558,02 Lei
2.780,51 Lei
Fără TVA: 2.114,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | MSA Compliant |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 100000 Mbit/s |
| Depth | 19 mm |
| Duplex system | Full |
| Easy to install | Yes |
| Ethernet interface type | 100 Gigabit Ethernet |
| Fiber ethernet cabling technology | 100GBASE |
| Fiber optic connector | LC |
| Form factor | QSFP28 |
| Height | 95 mm |
| Hot-Plug support | Yes |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.135 - 3.465 V |
| Interface type | QSFP28 |
| Maximum data transfer rate | 100000 Mbit/s |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Silver |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SFP transceiver standard | LR4 |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Switch-CM-Type | QSFP |
| Wavelength | 1310 nm |
| Weight | 45 g |
| Width | 118.4 mm |








