

-8 %


ZYXEL 25G SFP28 850NM TRANSCEIVERS
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP25G-SR-ZZ0101F
- Greutate: 4.00kg
- Dimensiuni: 51.00cm x 9.00cm x 29.00cm
263,38 Lei
286,22 Lei
Fără TVA: 217,67 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | MSA Compliant |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 25000 Mbit/s |
| Depth | 55 mm |
| Duplex system | Full |
| Easy to install | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Fiber ethernet cabling technology | 25GBASE |
| Fiber optic connector | LC |
| Form factor | SFP28 |
| Height | 11.9 mm |
| Hot-Plug support | Yes |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.135 - 3.465 V |
| Interface type | SFP28 |
| Maximum data transfer rate | 25000 Mbit/s |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Silver |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SFP transceiver standard | SR |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Switch-CM-Type | SFP |
| Wavelength | 850 nm |
| Weight | 22 g |
| Width | 57.4 mm |








