
-8 %
ZYXEL NWA50BE WIRELESS AP 2.4-5GHz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NWA50BE-EU0102F
- Greutate: 0.79kg
- Dimensiuni: 24.00cm x 17.00cm x 6.00cm
537,69 Lei
584,40 Lei
Fără TVA: 444,37 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Antena | Interna |
| Antenna gain level (max) | 3 dBi |
| Antenna type | Internal |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Yes |
| Band | Dual - band |
| Cloud-managed | Yes |
| Compatibil Mesh | N/A |
| DC voltage range | 12 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000,2500 Mbit/s |
| Fast roaming | Yes |
| Height | 35 mm |
| Input current | 0.3 A |
| MAC address filtering | Yes |
| Maximum data transfer rate | 4324 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Mounting kit | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Output current | 1.5 A |
| Package depth | 16.8 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 785 g |
| Package width | 244 mm |
| Placement | Ceiling |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Viteza Transport | N/A |
| Weight | 412 g |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Width | 150 mm |








