
-23 %
ZYXEL SFP-LX-E-ZZBD01F 10PACK
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP-LX-10-E-ZZBD01F
- Greutate: 0.30kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 10.50cm x 4.00cm
2.078,41 Lei
2.711,12 Lei
Fără TVA: 1.717,70 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Zyxel |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Depth | 5.6 mm |
| Fiber optic connector | LC |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Height | 124 mm |
| Input voltage | 3.1-3.5 V |
| Interface type | SFP |
| Maximum current | 0.3 A |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 20000 m |
| Product colour | Steel |
| Rx power (max) | -20 dBmW |
| Rx power (min) | -3 dBmW |
| Rx wavelength (max) | 1310 nm |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Switch-CM-Type | SFP |
| Tx power (max) | -9 dBmW |
| Tx power (min) | -3 dBmW |
| Tx wavelength (max) | 1310 nm |
| Wavelength | 1310 nm |
| Weight | 20 g |
| Width | 13.4 mm |








