
-8 %
ZYXEL FWA505 5G ROUTER NEBULA AX1800 WiF
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FWA505-EU0102F
- Greutate: 1.11kg
- Dimensiuni: 26.00cm x 17.00cm x 11.00cm
1.273,60 Lei
1.387,22 Lei
Fără TVA: 1.052,56 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | Sub6 NSA, Sub6 SA |
| ADSL | No |
| Antenna connector type | TS-9 |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual Band |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Data network | 4G, 5G |
| Depth | 103 mm |
| Device type | Cellular network router |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Firewall | Yes |
| Frequency-Band | DualBand |
| Height | 222 mm |
| LED indicators | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Numar antene | 1 |
| Numar porturi RJ-45 | 2 |
| Number of SIM cards | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Package depth | 171 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 2.45 kg |
| Package width | 252 mm |
| Port forwarding | Yes |
| Port USB | Nu |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Nu |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3 |
| Segment | Business |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suport SIM | Da |
| Tehnologie | N/A |
| Tip Antena | Interna |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB-Port | No |
| WAN-Ports | 1 |
| Weight | 11.5 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 103 mm |
| WiFi-Standard | ac |
| Wireless-Speed | 1750Mbps |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 1 |








