



-8 %




ZYXEL NWA30BE WIRELESS AP 2.4-5GHz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NWA30BE-EU0102F
- Greutate: 0.65kg
- Dimensiuni: 23.50cm x 18.00cm x 6.00cm
452,87 Lei
492,18 Lei
Fără TVA: 374,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Antena | Externa |
| Antenna gain level (max) | 3 dBi |
| Antenna type | External |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual - band |
| Band steering | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cloud-managed | Yes |
| Compatibil Mesh | N/A |
| DC voltage range | 12 V |
| Depth | 140 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Fast roaming | Yes |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Height | 35 mm |
| Input current | 0.3 A |
| Maximum data transfer rate | 5012 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| MIMO | Yes |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Numar porturi | 1-3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output current | 1.5 A |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 640.9 g |
| Package width | 175 mm |
| Placement | Desk |
| PoE | Da |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3-Personal |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Viteza Transport | 5012 Mbit/s |
| VLAN support | Yes |
| Weight | 307.3 g |
| Width | 155 mm |








