
-20 %
Geanta laptop Natec Beira, compatibilitate dimensiune laptop 15.6"-16", 1 compartiment, material Polyester 300D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-2056
- Greutate: 0.46kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 30.00cm x 6.00cm
56,00 Lei
70,00 Lei
Fără TVA: 46,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 395 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Geanta de umar: | Da |
| Gender | Unisex |
| Height | 270 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Number of compartments | 1 |
| Number of front pockets | 1 |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | No |
| Recommended weight | 6 kg |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Retractable handle | No |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Width | 50 mm |












