
-17 %
Geanta laptop Natec Boxer, compatibilitate dimensiune laptop 15.6"-16", 3 compartimente, material Nylon 1680D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-0392
- Greutate: 1.16kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 39.00cm x 8.00cm
140,00 Lei
167,99 Lei
Fără TVA: 115,70 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Case type | Briefcase |
| Combination locks | No |
| Compartments | 3 |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 90 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 330 mm |
| Material | Nylon |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Nailon |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Width | 415 mm |













