
-22 %
Geanta laptop Natec Taruca, compatibilitate dimensiune laptop 14.1", 1 compartiment, material Polyester 600D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-2032
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 39.00cm x 32.00cm x 4.50cm
48,99 Lei
63,00 Lei
Fără TVA: 40,49 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 55 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 300 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 35.8 cm (14.1) |
| Number of front pockets | 1 |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 400 g |
| Width | 390 mm |












