
-15 %
Geanta laptop Natec Gazelle, compatibilitate dimensiune laptop 13-14", 3 compartimente, material Polyester, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-0814
- Greutate: 0.89kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 34.00cm x 9.00cm
118,99 Lei
140,00 Lei
Fără TVA: 98,34 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 270 mm |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 270 mm |
| Material | Nylon |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 35.8 cm (14.1) |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Recommended weight | 7 kg |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 880 g |
| Width | 90 mm |












