
-16 %
Geanta laptop Natec Gazelle, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 3 compartimente, material Polyester, gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-0812
- Greutate: 0.97kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 40.00cm x 9.00cm
111,99 Lei
132,99 Lei
Fără TVA: 92,55 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Gri |
| Depth | 90 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 320 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 395 x 45 x 275 mm |
| Number of compartments | 3 |
| Product main colour | Grey |
| Quantity | 1 |
| Recommended weight | 8 kg |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 950 g |
| Width | 430 mm |












