
-17 %
Geanta laptop Natec Kudu, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 2 compartimente, material Polyester 1680D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-2238
- Greutate: 0.62kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 33.00cm x 7.00cm
104,99 Lei
125,99 Lei
Fără TVA: 86,77 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Case type | Messenger case |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 90 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 28.5 mm |
| Interior pockets | Accessory pocket, Cell phone pocket, Document pocket, Tablet pocket |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 370 x 40 x 270 mm |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Splash proof |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 590 g |
| Width | 390 mm |












