
-20 %
Geanta laptop Natec Mustela, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 3 compartimente, material Polyester 600D, gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-0766
- Greutate: 0.66kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 34.00cm x 6.00cm
84,00 Lei
104,99 Lei
Fără TVA: 69,42 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Messenger case |
| Culoare: | Gri |
| Depth | 420 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 320 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Product main colour | Grey |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Recommended weight | 6 kg |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 610 g |
| Width | 60 mm |












