
-11 %
Geanta laptop Natec Taruca, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 1 compartiment, material Polyester 600D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-2031
- Greutate: 0.42kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 36.00cm x 4.00cm
56,00 Lei
63,00 Lei
Fără TVA: 46,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Care information | 450 |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Briefcase |
| Closure type | Zipper |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 55 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 320 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Number of front pockets | 1 |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 450 g |
| Width | 420 mm |












