
-18 %
NATEC NTO-1703. Backpack type: Casual backpack, Product main colour: Black, Style: City. Width: 190 mm, Depth: 345 mm, Height: 465 mm. Material: Polyester
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-1703
- Greutate: 0.96kg
- Dimensiuni: 49.00cm x 36.00cm x 9.00cm
125,99 Lei
153,98 Lei
Fără TVA: 104,13 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Backpack type | Casual backpack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 345 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Exterior pockets | Bottom pocket, Front pocket |
| Geanta de umar: | Nu |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 465 mm |
| Interior pockets | Cell phone pocket, Document pocket, Tablet pocket, Zip pocket |
| Linear mass density | 1680 D |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 40.4 cm (15.9) |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 40 x 255 x 390 mm |
| Number of compartments | 2 |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Style | City |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.01 kg |
| Width | 190 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |












