
-15 %
Rucsac laptop Natec Eland, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 3 compartimente, capacitate 22L, material Polyester 300D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-1386
- Greutate: 0.45kg
- Dimensiuni: 47.00cm x 36.00cm x 10.00cm
77,00 Lei
90,99 Lei
Fără TVA: 63,64 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 310 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Height | 440 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Quantity | 1 |
| Recommended weight | 15 kg |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 17 L |
| Width | 180 mm |












