









AS 15 I5-13420H 16 512 FHD DOS "X1502VA-BQ433" ((timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: X1502VA-BQ433
- Greutate: 3.00
3.018,60 Lei
Fără TVA: 2.494,71 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Culoare | albastru |
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Greutate | 1.5 - 1.99 kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR4 |
| Memorie placa video | partajata |
| Procesor (CPU) | i5-13420H |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Free DOS |
| SSD | 512 GB |
| Tastatura numerica | da |
| Tip notebook | office |
| Tip placă video | Intel UHD Graphics |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Touchscreen | nu |
| Unitate optică | nu |











