









AS 15 R7 7445HS 16 512 3050 FHD DOS "FA506NCG-HN213" (timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FA506NCG-HN213
5.162,78 Lei
Fără TVA: 4.266,76 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Culoare | negru |
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Greutate | 2.0 - 2.49 Kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR5 |
| Memorie placa video | 4 GB GDDR6 |
| Model placa video | nVidia GeForce RTX 3050 |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Producător procesor | AMD |
| Sistem de operare | Free DOS |
| SSD | 512 GB |
| Tastatura numerica | nu |
| Tip notebook | gaming |
| Tip placă video | nVidia GeForce RTX |
| Tip procesor | AMD Ryzen 7 |
| Touchscreen | nu |
| Unitate optică | nu |











