
-48 %
Carcasa ASUS AP202 Small Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 2x2.5"/3.5" Combo, Ventilatoare Suportate: 6 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm, lateral: 2x120mm), Ventilatoare Incluse: 3 (spate: 1x120mm, lateral: 2x120mm), Format Placa de Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, Lungime Maxima Placa Video: 420mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 175mm
Carcasa ASUS AP202 Small Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 2x2.5"/3.5" Combo, Ventilatoare Suportate: 6 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm, lateral: 2x120mm), Ventilatoare Incluse: 3 (spate: 1x120mm, lateral: 2x120
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PRIME AP202 TG ARGB BLACK
- Greutate: 9.95kg
- Dimensiuni: 51.00cm x 53.00cm x 31.00cm
598,75 Lei
1.147,10 Lei
Fără TVA: 494,84 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Cable management | Yes |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | micro-ATX |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 44.1 mm |
| Front-USB_Audio | Yes |
| Height | 460 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Iluminare RGB | Da |
| Included-PSU | No |
| Maximum CPU cooler height | 17.5 cm |
| Maximum graphics card length | 42 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Number of 2.5 bays | 2 |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| Port Audio | Da |
| Porturi USB | N/A |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Side fans installed | 2x 120 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Supported motherboard form factors | micro ATX, Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Tip carcasa | Mini Tower |
| Top fans diameters supported | 120,140 mm |
| Top radiator sizes supported | 360 mm |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Ventilator Inclus | Da |
| Weight | 9 kg |
| Width | 236 mm |









