



-48 %




Ventilator Carcasa ASUS TUF GAMING TR120 ARGB NEGRU REVERSE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TUF GAMING TR120 FAN ARGB REVERSE BLACK
- Greutate: 0.27kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 12.00cm x 3.50cm
109,21 Lei
209,93 Lei
Fără TVA: 90,25 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bearing type | Hydraulic |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 12 cm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 28 mm |
| Fan performance | 76.3 cfm |
| Fan speed (max) | 2200 RPM |
| Fan speed (min) | 1800 RPM |
| Fan static pressure | 2.75 mmH2O |
| FAN-SIZE | 120mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Led RGB | Da |
| LED-COLOR | RGB |
| Noise level | 29 dB |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of LEDs | 16 |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 37 mm |
| Package weight | 259 g |
| Package width | 144 mm |
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rotatie maxima pe minut: | 2400 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Weight | 172 g |









