















ASUS TUF Gaming F16 Intel Core 5 210H 16inch FHD+ 16GB 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD RTX4050 Graphics NoOS 2Y PUR Mecha Gray "FX607VU-RL048" (timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FX607VU-RL048
5.329,69 Lei
Fără TVA: 4.404,70 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Culoare | negru |
| Diagonala display | 16.0 inch |
| Greutate | 2.0 - 2.49 kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR5 |
| Memorie placa video | 6 GB GDDR6 |
| Model placa video | nVidia GeForce RTX 4050 |
| Procesor (CPU) | i5-13420H |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Free DOS |
| SSD | 512 GB |
| Tastatura numerica | da |
| Tip notebook | gaming |
| Tip placă video | nVidia GeForce RTX |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Touchscreen | nu |
| Unitate optică | nu |











