
BOXE EDIFIER 2.1, RMS: 150W (2 x 25W, 2 x 15W, 1 x 70W), bluetooth, telecomanda wireless, volum, bass, treble, optical, brown, "S350DB" (timbru verde 11.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: S350DB
- Greutate: 20.00
- Dimensiuni: 62.00cm x 34.00cm x 18.00cm
1.478,60 Lei
Fără TVA: 1.221,99 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Alte functii/ accesorii | fara alte functii |
| Altele | RMS 150W, DSP, DRC, bass 8", medii 3.5", inalte 0.75" , Bluetooth 4.1 |
| Conectori | Bluetooth , alimentare 220V , Jack 3.5mm , RCA , optic , coaxial |
| Conectori audio | Bluetooth , Jack 3.5mm , RCA , optic , coaxial |
| Culoare | lemn |
| Putere RMS (W) | 101 - 500 |
| Putere satelit RMS (W) | 21 - 40 |
| Putere sateliti | 2 x 25W, 2 x 15W (2 difuzoare/ satelit) |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | 61 - 80 |
| Putere unitate centrala | 70W |
| Recomandate pentru | PC |
| Tehnologie | Bluetooth , cu fir |
| Telecomanda | da |
| Tip sistem | 2.1 |












