
CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3, Functii: Print, copy, Scan, Procesor 1.2Ghz, Display 8.9cm, Memorie: 1.5GB ram, Storage: 4GB eMMC, Duplex automat, Capacitate hartie: Standard 350 coli, max. 600 coli, Viteza printare: 24ppm (A4), 11ppm (A3), Rezolutie: 1200 x 1200dpi, Limbaje printare: UFRII, PCL6/PCL5, Copiere: viteza: 24ppm(A4), 12ppm(A3), Rezolutie:600 x 600, Copii multiple: 999, Zoom: 25%-400%, Scanare: Flatbed cu capac, Rezolutie: 600 x 600Dpi, dimensiuni maxime scanare: 297 x 432 mm, Interfata: Retea, WI-FI, USB optional, Dimensiuni: 627 x 589 x 518 mm, 30.8kg, Consumabile: C- EXV 42 Bk (10.200 pagini) se comanda separat, Optionale: Cassette Feeding Unit-AM1, Plain Pedestal Type-J2. Alimentator documente SP DADF- D1.
CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3, Functii: Print, copy, Scan, Procesor 1.2Ghz, Display 8.9cm, Memorie: 1.5GB ram, Storage: 4GB eMMC, Duplex automat, Capacitate hartie: Standard 350 coli, max. 600 coli, Viteza printare: 24ppm (A4), 11ppm (A3),
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 7079C002AA
- Greutate: 47.00kg
- Dimensiuni: 73.50cm x 76.50cm x 75.00cm
4.480,76 Lei
Fără TVA: 3.703,11 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Accesorii optionale | Piedestal Canon Type J2 - 3788V322 DADF Canon DADF-AY2 - 3032C004AA |
| ADF | Optional |
| Alimentare | 220-240 V, 50/60 Hz (2,8 A) |
| Alimentare hartie optional | Maximum: 600 de coli (cu modul de alimentare cu casetă AK1) |
| Alimentare hartie standard | 350 de coli |
| Alimentator automat | Da |
| Apelari rapide | LDAP (50)/Locală (300)/Apelare rapidă (296) |
| Capabilitate de imprimare mobila | AirPrint, Mopria, IPP Everywhere, Canon PRINT şi Universal Print |
| Capacitate cartuș | Toner Canon CEXV42 Black CF6908B002AA - 10.200 pagini |
| Caracteristici de securitate | TLS 1.3, IPSec, autentificare IEEE802.1X, SNMP v3.0, funcţionalitate firewall (filtrare adrese IP), compatibilitate cu WPA3 (Wi-Fi), activare/dezactivare (aplicaţii de reţea, interfaţă la distanţă cu utilizatorul, interfaţă USB), separare FAX G3 de LAN... |
| Color-or-Mono | Black&White |
| Conectivitate | USB + LAN + WLAN |
| Consumabile | Toner |
| Consumabile incluse | Nu |
| Copiere multipla | Până la 999 de exemplare |
| DADF | Optional |
| Dimensiuni echipament | 627 x 589 x 518 mm |
| Duplex | Optional |
| Ecran LCD | Panou tactil monocrom de 8.9 cm/3.5 inchi |
| Fax | No |
| Fonturi PCL | 45 Roman, 10 fonturi Bitmap |
| Format | A3 |
| Format: | A3 |
| Formate hartie | Format hârtie pentru alimentatorul de documente: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R Format personalizat: 128 x 148 mm – 297 x 432 mm |
| Formate suportate | Tava universală: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R, plic (COM10, Monarch, DL, ISO-C5) Format personalizat: min. 95 x 148 mm până la 297 x 431.8 mm Casetă de hârtie:Format standard: A3, A4, A4R, A5R, B4, B5, B5R |
| Functii copiator | Raporturi de mărire/reducere presetate în funcţie de suprafaţă, Faţă-verso, Reglare densitate, Selectare tip de original, Mod de întrerupere, Carte pe două pagini, Original faţă-verso, Sortare, Creare lucrare, N pe 1, Originale de formate diferite, Cla... |
| Functii disponibile | Imprimare Copiere Scanare |
| Functii Fax | Selectare tip original, original faţă-verso, originale de formate diferite, reglare densitate, claritate, previzualizare, nume fişier, subiect/mesaj, răspuns la, prioritate e-mail, raport TX |
| Greutate | 31.6 kg |
| Greutate mediu printare | Tava universală: 60 – 157 g/mp Casete de hârtie: 64 – 90 g/mp |
| Iesire hartie standard | 250 de coli |
| Limbaj imprimanta | Standard: UFRII, PCL6/PCL5 |
| Mediu de functionare | Temperatură: între 10 şi 30 ºC Umiditate: 20-80 % RH (umiditate relativă) |
| Memorie Standard | 1.5 GB |
| MF-Format | A3 |
| MF-Interface | LAN+WLAN |
| Mod Imprimare: | Monocrom |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Monthly-Volume | max-50.000pgs |
| Nivel zgomot | 55 dBA |
| Prima pagina | 7.4 secunde |
| Procesor | Single-core 1,2 GHz |
| Putere Consumata | Maxim: aprox. 1.347 W În standby: aprox. 25 W În modul inactiv: aprox. 0,61 W |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Retea RJ-45 | 100Base-TX/10Base-T |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 pixeli |
| Rezolutie de scanare | 600 x 600 pixeli |
| Rezolutie la printare | 1200 x 1200 pixeli |
| Sisteme de operare | UFRII: Windows 8.1 / Windows 10 / Windows 11 / Windows Server 2012 / Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2016 / Windows Server 2019 / Windows Server 2022 PCL: Windows 8.1 / Windows 10 / Windows 11 / Windows Server 2012 / Windows Server 2012 R2 /... |
| Stocare standard | eMMC de 4 GB |
| Suprafata maxima scanare | 297.0 x 432.0 mm |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Timp de incalzire | De la pornire: 13 secunde sau mai puţin Din modul inactiv: 4.3 secunde sau mai puţin |
| Tip mediu printare | Tava universală: hârtie subţire, simplă, reciclată, carton, colorată, de corespondenţă, folie transparentă, etichetă, preperforată, plic Casetă de hârtie: hârtie simplă, reciclată, colorată, preperforată |
| Tip scanner | Platan |
| USB 2.0 | 1 |
| Viteza de copiere monocrom | 24 ppm (A4) Până la 12 ppm (A3) Până la 11 ppm (A4R) |
| Viteza de printare monocrom | 24 ppm (A4) Până la 12 ppm (A3) Până la 11 ppm (A4R) |
| Viteza de scanare monocrom | 35/25 ppm (300 dpi, trimitere) 25 ppm (600 dpi, copiere) |
| Viteza imprimare | 21-30 ppm |
| Volum lunar imprimare: | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Wireless | IEEE 802.11 b/g/n |
| Zoom copiere | 25-400 % (trepte de 1 %) |






